wtorek, 27 lipca 2010

girls(boys) just wanna have fun

domówki z przyjaciółmi są the best.szczególnie kiedy przygotowania trwają tydzień,mężczyźni zostają odesłani do kuchni a co najważniejsze NIE TRZEBA SIĘ STROIĆ!
i moje 'niechcemisie' jest wznoszone na peany modowej rewolucji wakacyjnej.na każdej imprezie są jakieś 'akcje' ktoś się z kimś rostanie.ktoś się z kimś 'zaromansi' w ciemnym kącie.ktoś komuś zmieni kości policzkowe buźki (czyt.pobije).u nas było spokojnie.eeeeeee w miarę.zamknęłyśmy się z Rudzielcem i Nat w ciemnym pokoju i rozmawiałyśmy jak za starych dobrych czasów,wspierając siebie na duchu -mnie przed ostatnią maturalno-dyplomowo klasą a ja wspierałam je przed obawą 'dorosłego' życia studentek które czeka mnie już za rok.chłopcy się obrazili.później troszkę 'upili' ekhm.masa róznych pomysłów,masa różnych historii.

już w sobotę odjazd nad Dunajec.nie mogę się doczekać.tam to dopiero moje 'niechcemisię' będzie mega 'TRENDI' a co! nie ma to jak po kryjomu wyrwać górala tylko dla oscypków.grillowanych ^^.

u Gośś w pokoju na ścianie wisi jeden kolaż.moja praca.dałam jej go na urodziny jakieś trzy lata temu,pamiętam bo był on moją kartą przetargową do plastyka.bardzo mi miło że znajduję takie coś wiszące jeszcze na ścianie przyjaciół.

i naprawdę nie lubię się pakować ,mama lata za mną z pralką i krzyczy 'daj pranie!daj pranie!'

pociesza mnie fakt że w tej miejscowości gdzie będe się 'wakacjować' jest co poniedziałek mega targ z ciuchami używanymi .więc hmm chyba nie spakuję wielu rzeczy.


ps.rowiązuje maniakalnie krzyżówki panoramiczne plus czytam harlequinny-wiem wiem to rodem z życia mojej babci.ale nic nie poradzę że to mnie wciągneło.a właśnie co do ciuchów
legginsy były
t-shirt był
kardigan-sh


plus chciałam zaznaczyć że zdjęcia powstawały dosłownie WSZĘDZIE.jeju no świetnie się wygłupialiśmy,szczególnie kubek.hihii właśnie zapomniałabym-możecie mi od teraz zadawać pytania tutaj

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

bardzo pozytywne zdjęcia. Takie prawdziwe, bez nadęcia. Domówki są najlepsze (polecam ultrastar- u nas się sprawdza :P )

Panna Lola pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Ruda pisze...

impreza impreza ale musimy ja powtorzyc koniecznie :D btw nastepnym razem moze w ogole sie nie ubierajmy?

Pani La Mome pisze...

Poprawiłaś mi humor od rana na jeszcze lepszy:)Zdjęcie w kuchni, gdzie się tak namiętnie całujecie najlepsze;)

Natalia pisze...

ej wyślij mi miśku te zdjecia cooo? :p superaśne są chociaż moja twarz na tej focie w łazience to jes żal ;D moja ulubiona to nr 2 taka klimatyczna jest i wogóle ;)
i popieram Rudą trzeba to powtórzyć! ale może chociaż w bieliźnie? :)

raspberry girl pisze...

Świetne fotki ;)

Republika pisze...

Świetny T-shirt ma koleżanka w blon włosach :D

Calliforniaction. pisze...

swietne zdj;) czuc z nich klimat

Anonimowy pisze...

groźnie wyglądają bojs w nawiasie tytułowym ; p